Zapytaj

Czy brązowe osady jakie tworzą się na elementach sanitarnych to efekt złej jakości wody?

Znajdujące się w wodzie żelazo jest głównym sprawcą wszelkich nacieków i osadów widocznych na wyposażeniu sanitarnym jakie znajduje się w naszych domach. Jest również wiele miejsc, gdzie nie możemy zajrzeć, a mimo wszystko musimy mieć świadomość, że ono się i tam odkłada. Pralka czy też zmywarka nie jest w stanie prawidłowo wykonać swoich funkcji gdy obecność żelaza występuje ponadnormatywnie. Dodatkowo należy pamiętać, że skraca się żywotność wszelkich urządzeń pracujących w oparciu o taką wodę.

Czy O2xydizerPRO swoim działaniem nie uszkodzi przydomowej oczyszczalni ścieków?

O2xydizerPRO nie wykorzystuje na żadnym z etapów swojej pracy dodatków chemicznych, co powoduje, że jego działanie jest całkowicie bezpieczne i neutralne dla wszelkich typów oczyszczalni ścieków.

W którym miejscu instalacji powinien być zainstalowany O2xydizerPRO?

O2xydizerPRO montuje się za zbiornikiem hydroforowym znajdującym się w budynku. Sposób montażu przedstawiony jest w załączonej instrukcji urządzenia.

Czy jedno urządzenie poradzi sobie jednocześnie z żelazem i manganem zawartym w wodzie oraz z nieprzyjemnym zapachem ‘zgniłego jajka’?

O2xydizerPRO usuwa jednocześnie żelazo, mangan (patrz Ograniczenia) oraz siarkowodór (powodujący smak i zapach ‘zgniłego jajka’). Urządzenie nie wymaga zewnętrznych napowietrzaczy, wtryskiwaczy czy kompresorów – jest to system pojedynczego zbiornika.

Czy O2xydizerPRO jest w pełni sprawdzonym i pewnym urządzeniem?

Wszystkie części użyte w O2xydizerPRO posiadają wymagane certyfikaty i pochodzą z pewnego źródła. Głowica sterująca objęta jest 5-letnią gwarancją, zbiornik ciśnieniowy 10-letnią, złoże 12-miesięczną, panel sterujący, zasilacz i silnik elektryczny 3-letnią.

Gdzie mogę zakupić O2xydizerPRO?

Wypełnij formularz a my skierujemy Twoje zainteresowanie do najbliższego Ci profesjonalnego sprzedawcy, który w przyszłości zapewni również obsługę serwisową.

Masz inne pytania? Skorzystaj z formularza:

Wiadomość została wysłana! Wkrótce się skontaktujemy.

Copyright © 2015 by O2XYDIZER. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl